Zajmujemy się zarówno uproszczoną księgowością, jak i kompleksowym prowadzeniem finansów w obszarze wielu różnych branż. Działamy w oparciu o certyfikat Ministra Finansów nr 18857/2007. Posiadamy także ubezpieczenie OC, które gwarantuje naszą pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych rozliczeń.

 

 

W zakres naszych usług wchodzi również doradztwo podatkowe, reprezentowanie klientów przed urzędami i instytucjami, dochodzenie odszkodowań powypadkowych oraz wykonywanie specjalistycznych tłumaczeń w wielu językach, a także prowadzenie szkoleń z zakresu podatków i obsługi kadrowo – płacowej oraz sporządzanie analiz i biznesplanów.

 

 

Jako Centrum Obsługi Biznesu współpracujemy z profesjonalistami, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać. Realizujemy zlecenia terminowo, cały czas będąc do dyspozycji klientów. Gwarantujemy wysoką jakość usług i sposób współpracy dopasowany do oczekiwań klienta (standardowo w siedzibie firmy lub zdalnie).

O NAS

CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ ZOPTYMALIZOWAĆ

PODATKI W SWOJEJ FIRMIE?

Klub Przedsiębiorczości

 

www.klubprzedsiębiorczości.pl

Wojciech Jażdżewski to nasz ekspert w dziedzinie optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw. Warsztaty prowadzone przez Wojtka w naszym Klubie Przedsiębiorczości cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem.

PISZĄ O NAS:

<

BYTOWSKIE CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU

WOJCIECH JAŻDŻEWSKI

 

TEL:  509 175 482

 BIURO: 537 167 009

 

BIUROBCOB@GMAIL.COM

© 2018 Created by Silvery Bird